• (224) 256-9900

Hata
  • JUser: :_load: Kullanıcı bu id ile yüklenemedi: 42

Verint Impact 360

Verint Impact 360 İşgücü Optimizasyon çözümleri; müşterilere hizmeti en kaliteli ve verimli şekilde verebilmek ve müşteri memnuniyetini arttırarak insana yapılan yatırımın geri dönüşünü en ileri seviyede sağlamak için gereken yazılım ve hizmetlerin tümünü içermektedir.
Iş Gücü Optimizasyon çözümleri; çağrı merkezleri, back-office operasyonları ve tüm organizasyonun hizmet kalitesi ve servis seviyelerini iyileştirerek maliyet optimizasyonuna gidilmesini sağlayan en temel teknolojilerdir. Bu çözümlerde, iş gücü planlama (Workforce Management), kalite yönetimi (Quality Management), konuşma ve veri analizi (Speech & Data Analytics) ile müşteri geribildirim sistemleri (Customer Feedback) tek bir platformda entegre bir şekilde çalışırlar. Bu süreçlerin tümü Verint Impact 360 çözümünde beş ana başlık; Tahmin ve Çizelgeleme, Kalite Yönetimi, e-eğitim, Performans Yönetimi ve Müşteri Geribildirimi altında toplanmaktadır.
 
Verint Impact 360 İşgücü Optimizasyonu çözümleri ile bir yandan çalışanların performansı arttırılarak müşteri hizmetleri ve satış operasyonu iyileştirilebilir, bir yandan da CRM gibi operasyonlara yönelik teknoloji ve süreçlerin kullanımı optimize edilebilir.
 
Impact 360; iş gücü, müşteri hizmeti ve kurum performansını analiz ve optimize etmek için en geniş entegre çözümler portföyüdür.
Okunma 1653 defa

Bu kategoriden diğerleri: « Televantage Inteliex »