• (224) 256-9900

Hata
  • JUser: :_load: Kullanıcı bu id ile yüklenemedi: 42

Verint Impact 360 Full Time Recording

Müşteri Temsilcilerinin Performansını Arttırın
 
İşletimsel Etkinliği Arttırın
 
Müşteri Değeri Yaratın
 
ULTRA®, şirket çapında, müşterilerinizin üzerinde doğrudan etkisi bulunan tüm departmanlarda kaliteyi artırmak için kullanılan güçlü bir çözüm paketidir.
 
ULTRA, tam zamanlı kayıt, güçlü kalite denetleme, uyumluluk/yükümlülük yönetimi, zengin özelliklere sahip raporlar ve sezgisel kullanım imkanı sunan gösterge paneli tarzındaki arabirimiyle çağrı merkezlerinin işletimsel etkinliğinin artmasına yardim etmekte ve bu merkezler müşterilerin yasadığı deneyimleri daha iyi bir seviyeye getirmektedir.
 
ULTRA veri analizi uygulamaları, ticari hedeflerle en çok ilgili olan çağrıları saptar ve performans sorunlarının sebeplerini ve ticari sonuçları gösterir. Bu da Kalite Yönetimi (QM) programınızın verimini arttırır ve çağrı merkezinin önemli ticari hedeflerinizle uyumlu hale gelmesine yardımcı olur.
 
Kalite Yönetiminizi Neden Sorusunun Gücü İle Artırın
 
ULTRA’nın kaliteye odaklanan yaklaşımı, şirket çapındaki rol tabanlı is akışıyla birlikte, tüm kuruluştaki departmanlar için önemli bakış açıları sunarak ve bir kuruluş perspektifinden bakarak kalite kavramını yeniden tanımlar.
 
ULTRA, çağrı merkezinizi şirketinize ve şirketinizi de müşterilerinize bağlar.
Okunma 1770 defa

Bu kategoriden diğerleri: « Audiolog