• (224) 256-9900

Ericsson-LG Yeni Nesil IP Sistemleri Olan IPECS MG100-MG300 IPECS eMG80,IPECS UCP ve eMG800 Sisteminin Satışına Başlandı

iPECS eMG80
 
Bir moda tasarım zengin özellikli ve düşük maliyetli iletişim çözümü Deneyimi
iPECS eMG80 optimize IP / TDM hibrid anahtarlama platformu çalışan VoIP teknolojileri benimser. IP ağları üzerinden sorunsuz bir şekilde iletişimyeteneği basit ve maliyet etkin bir şekilde verimlilik ve iPECS eMG80 üretken uygulamalara erişmek için KOBİ'ler izin mevcut hibrid teknolojileri üzerinde avantajları sunar.
 
IPECS eMG80 IP SİSTEM
 
 
KOBİ'ler için Dikişsiz genişletilebilirlik
IPECS eMG80 ile, 8 ~ 12 kullanıcıları ile küçük başlayabilirsiniz ve 100'den fazla limanlarına sorunsuz büyür. Dört KSÜ ve bir genişleme KSÜ dinamik bir sistemi yapılandırmak için sağlayan bir çoklu - dolap ( KSÜ ) mimarisini kullanan . iPECS eMG80 küçük ve büyüyen işletmeler ve orta boy işletmeler için ekonomik genişleme için uygun maliyetli iletişim sağlar.
 
Basit kurulum ve bakım
IPECS eMG80 sistem config- fişler ve bakım sezgisel basit bir çözümdür gelişmiş HTML5 tabanlı Web reklam - dak, benimser . Web Yöneticisi Sihirbazı zengin özellik seti Aktar gibi modern bir iletişim platformunun tümtemel özellikleri ve işlevleri kapsayan bir İngilizce kolay bir temel kurulum veya diğer yerel dil için basit adımlar bir dizitemel kurulum sunuyor yükleyin , Çağrı -er id , SB , vb mobil ve e- posta bildirimi ile entegre bir multi- level Auto Görevlisi ve Sesli Posta gibi gelişmiş fonksiyonlar sunar .
 
Maliyet etkin ve genişletilebilir VoIP Teknolojisi
iPECS eMG80 platformu ve off - öncül hareketlilik , uzaktan bağlantı ve coğrafi sınırları aşmak için minimum maliyet ile ağ çok sitede , düşük maliyetli SIP tranklama destekleyen gelişmiş VoIP teknolojisi içerir .
 
Zengin özellikleri ve uygulamaları
Zengin özellik seti Aktar, vb Arayan kimliği , SB , gibi tümtemel özellikleri ve modern bir iletişim platformu işlevlerini kapsayan ve mobil ve e- posta bildirimi ile entegre bir multi- level Auto Görevlisi ve Sesli Posta gibi gelişmiş fonksiyonlar sunar .
 
ÖZELLİKLERİ
• Entegre Otomatik Görevlisi / Sesli Posta
• IP - Görevlisi
• Merkezi Görevlisi
• E - posta Bildirimi
• Merkezi Sesli Posta
• Kişisel Gruplar
• Cep Uzatma
• Otomatik Çağrı Dağıtımı ( ACD )
• Geri Web Arama
• Yeşil Güç Tasarrufu

Kimler Online

3 ziyaretçi ve Kullanıcı yok çevrimiçi

Firma Hakkında


Yüzsürenler; ... yılından  bu yana, iletişim ve haberleşme sektörünün öncü kuruluşlarından biri olarak Siemens Markası'nın hizmetlerini Bursa ve tüm çevre illerine sunmaktadır.

 

Devamı...

Hedeflerimiz

Misyon ve Vizyonumuz 

Müşteri taleplerini taahhüt edildiği şekilde karşılamak , zamanında teslim ettiğimiz kaliteli ürünlerimiz ve hızlı ve güvenilir hizmetlerimiz ile mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak...

 

Devamı...

Kalite Politikamız

Firmamızın kalite politikası; ürün kalitesi, müşteri memnuniyeti, teknoloji takibi, eğitim ve takım ruhu, sürekli gelişim, etik ve çevre duyarlılığı üzerine kurulmuştur. Firmamız bu kalite anlayışını her türlü üretim ve hizmet çalışmalarında özenle ve sürekli olarak uygulamaktadır.

 

Devamı...